Projektist

Kas Teie olete kunagi mõelnud selle peale, kuidas keskmise suurusega ettevõtted ja/või füüsilisest isikust ettevõtjad osalevad konkurssides remondi- või ehitustööde teostamiseks? Lihtne näide. Mida tavaliselt teeb korteriühistu ja/või ettevõte (Tellija), mis vajab endal remondi- või ehitustööde teostamist? See viib läbi n.n. "konkurss", s.t. võtab järjest ühendust mitme vastava tegevusalase ettevõttega (potentsiaalne Töövõtja), kellest on olemas vastav reklaam meedias ning Tellija palub neid saata talle pakkumised hinnast ja tähtajast. Mõned ettevõtted vastavad Tellija infopäringule, mõned aga mitte. Tihti juhtub ka nii, et mõningate potentsiaalsete Töövõtjate pakkumised ei sobi Tellijale lähtudes erinevatest faktoritest (hind, aeg, tehniline lahendus jms.). Miks? Reeglina omab Tellija juba mõnda informatsiooni suurematest potentsiaalsetest Töövõtjatest, kes aga võivad olla piisavalt paljumaksvad seoses mingisuguse projekti realiseerimisega. Informatsioon teenustest keskmise suuruse ettevõtetelt ja FIE-delt jõuab Tellijani suure vaevaga või üldse ei jõua. Kuid selline asjaseis ei ole mugav potentsiaalsele Tellijale, sest see piirab Tellijal valikut Töövõtjate vahel. Samuti selline asjaseis ei ole mugav potentsiaalsele Töövõtjale, kes võivad sellest "konkurssist" mitte teada saada, kuid ju Need on ka võimelised seda tööd teostama vastavalt Tellija nõuetele samamoodi kvaliteetselt, õigeaegselt ja lisaks odavamalt.

Veebi-sait www.hinnapakkumine.ee on loodud eesmärgiga lihtsustada selliste "konkursside" läbiviimist nii, et kõik sellest huvitatud saaksid saata omad tööteostamise või töövõtmise pakkumised, mis samaaegselt tagab tervisliku konkurentsi Töövõtjate vahel ja Tellijate töötellimuste informatiivse juurdepääsu.

Näiteks, Korteriühistu, Ettevõtte, FIE jt. saavad meie Veebi-saidil sisestada tasuta oma kuulutus, kus on märgitud tööde nimekiri, mis peavad olema täidetud ja pakkumiste esitamise lõpptähtaeg.

Need ettevõtted, FIE-d jt., kes peale kuulutuse läbilugemist tunnevad märgitud tööde teostamise vastu huvi, saavad helistada Tellijale, et täpsustada täitma nõutud töid või kohe saadavad Tellijale omad pakkumised.

Meie Veebi-saidil saavad üles panna kuulutused ka tööotsijad.